קורס MCSE

 • סמן

  מכללת סלע

  מכללת סלע
 • סמן

  גון ברייס-מדיאטק הייטק

  גון ברייס-מדיאטק הייטק
 • סמן

  מכללת עתיד

  מכללת עתיד
 • סמן

  מכללת אומגה

  מכללת אומגה
 • סמן

  מכללת InterBit

  מכללת InterBit

מידע כללי על קורס MCSE

תחום רשתות המחשבים שנחשב לחלק ממקצועות ההי-טק נמצא בעליית משמעותית. התחום כולל ניהול כרטיסי רשת ומודמים, מתגים ונתבים, ורשתות מחשבים.

תפקידו של מנהל הרשת הוא לדאוג למנגנון המבטיח את אבטחת המחשב והמשך פעילותו התקינה. קיימים סוגים רבים של ניהול רשתות וכל קורס מעמיק את הלימוד בתחום שונה.

קורס MCSE הינו מקצוע נדרש ודורש מיומנויות בתחומי במחשב (חומרה ותוכנה). מטרת הקורס היא להכשיר את המשתתפים להיות מנהלי רשתות תקשורת ולאפשר ידע וניסיון ראשון להתמודדות מוד תקלות ובעיות חומרה.

במהלך קורס MCSE נלמדים תחומים רבים כגון: אבטחת מידע, המבטיחה הגנה נגד מגוון איומים על המידע במחשב, טכניקות אבטחת והתקפה, כן אודות התפקיד של מנהל אבטחת המידע בארגון.

נושאי לימוד: הכרת מבנה רשתות, חלוקת כתובות, חלוקה לוגית של רשתות, מערכות המשתמשות ברשת, התקנים, שרתי קבצים, שערים, VPN, מערכות גילוי פריצות אבטחה ועוד.

תעודה: בסיום הלימודים תוענק לבוגרים תעודת גמר מטעם המוסד בו למדו. תעודת מנהל רשתות מוסמך MCSE של מייקרוסופט העולמית תוענק לבוגרים שיעברו את בחינות ההסמכה הבינלאומיות.

תנאי קבלה לקורס MCSE: אנגלית ידע בסיסי, לקורס מנהל רשתות – נדרש ידע וניסיון בסיסי של טכנאי מחשבים, כל מוסד מבצע לרוב ראיון מוקדם ונדרשת הוכחת ניסיון + תעודות במידת הצורך.

יצירת קשר

מלא פרטים ליצירת קשר: