קורסי גאווה

 • סמן

  גון ברייס-מדיאטק הייטק

  גון ברייס-מדיאטק הייטק
 • סמן

  מכללת InterBit

  מכללת InterBit
 • סמן

  מכללת נשיא טכנולוגיות

  מכללת נשיא טכנולוגיות
 • סמן

  מכללת עתיד

  מכללת עתיד

מידע כללי על קורס ג'אווה

שפת הג'אווה היא השפה שחוללה את המהפכה הגדולה ביותר בעולם המחשבים ונחשבת לשפה החשובה והפופלארית ביותר, המיועדת ליצירת אתרי אינטרנט וטכנולוגיות.

מטרת קורס ג'אווה היא להעניק לסטודנטים ידע ומיומנויות בפיתוח תוכנות ואפליקציות אינטרנטיות שונות. ניתן למצוא קורסי ג'אווה למתחילים, למתקדמים וקורסים המיועדים לאקדמאים שמעוניינים לעשות הסבה לתחום זה.

מאחר וקורסי ג'אווה נחשבים לפופולארים מאוד, הקורס נלמד במגוון מוסדות ברחבי הארץ, כגון: בג’ון ברייס הדרכה, בית הספר הארצי להנדסאים, נשיא טכנולוגיות, מכללת עמל הישגים ועוד.

נושאי לימוד: הכרת הטכנולוגיה של שפת ג'אווה, הגדרת מילות מפתח, בניית מטריצות ומערכים, הגדרת קבועים ומשתנים, עיצוב מסכים ופלטים, כתיבת קוד פשוט, תרגול ופרויקטים ועוד.

הלימודיפ כוללים הרצאות פרונטאליות ותרגולים מונחים של החומר הנלמד. חלק מהקורסים כוללים שיעורי בית ומבחנים. חשוב מאד לתרגל את החומר באופן עצמאי על מנת להבין, להצליח ולהתקדם בתחום. משך הלימודים משתנה על פי סוג הקורס והיקף החומר הנלמד. ישנם קורסים קצרים בני מספר שבועות המלמדים את הדברים הבסיסיים וישנם גם קורסים ארוכים ומתקדמים יותר של 300 שעות ויותר.

תנאי קבלה: תנאי הקבלה משתנים על פי מוסד הלימוד. רוב המוסדות הדורשים ידע מוקדם בתכנות ופיתוח תוכנה ויכולת עבודה בסיסית במחשבים, שליטה באנגלית. חלק מן המוסדות דורשים ידע בסיסי בשפת הג'אווה ועמידה במבחן קבלה.

יצירת קשר

מלא פרטים ליצירת קשר: