קורס פרסום

  • סמן

    תילתן

    תילתן

מידע כללי על קורס פרסום

פרסום ושיווק הינו תחום מבוקש וחשוב לכל בית עסק. ידע בפרסום הוא חיוני עבור קידום נכון ותקין בכל עסק או ארגון במטרה לפרסם את המוצר או השירות שמספק העסק, ולהביא להגדלת מכירות וצמיחה כלכלית.

קורס פרסום מעניק ידע וכלים מתקדמים הדרושים בכדי לשפר את יכולת פרסום ושיווק המוצר או השירות בצורה הטובה ביותר, כך שלקוחות חדשים וישנים יהיו מודעים כל הזמן למותג אותו מפרסמים.

הנושאים הנלמדים בקורס פרסום הינם מגוונים וכוללים בין השאר תחומים כגון יסודות הפרסום, שיטות וכלים לפרסום במד'יות השונות ועוד. בקורס ישולבו לימודים פרונטלים עיוניים במקביל ללימודים מעשיים ותרגול.

קורס פרסום מתאים לבעלי עסק המעוניינים לשפר את יכולות ודרכי הפרסום שלהם או לאנשים המעוניינים להתמקצע בתחום ולהשתלב בשוק העבודה.

מגוון מכללות ברחבי הארץ מציעות קורס פרסום כאשר כל מכללה מלמדת בשיטת הלימוד בה היא דוגלת ותכני הקורס יכולים להיות שונים במקצת בין המכללות.

אתר פורטל לימודים מאגד את מיטב המכללות בארץ ללימודי קורס פרסום. מלאו את הפרטים האישיים בטופס הפנייה, בחרו מכללות שמעניינות אתכם ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם האפשרי לקבלת מידע נוסף, ייעוץ והצעות לקורס פרסום.

יצירת קשר

מלא פרטים ליצירת קשר: